O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Rekordowa akcja

4 Października 2013 r. na terenie PGNiG (ul. Kasprzaka 25) przy Muzeum Gazownictwa, odbyła się XII akcja poboru krwi na rzecz Onkologii Ursynowskiej, ktorą zorganizowało PGNiG oraz Stowarzyszenie Dać siebie innym. W akcji uczestniczyło 120 osób, oddając 46,8 litrów krwi !!!


W XI i XII akcji w sumie na rzecz Onkologii przekazaliśmy 86,85 litrów krwi. Sumując wszystkie dotychczasowe akcje oddaliśmy 601,525 litrów krwi. Serdeczne dziękujemy wszystkim uczestnikom. W roku 2014 krew oddawać przekażemy na rzecz Instytutu Kardiologii Warszawa Anin.

 
Wózek dla Pani Zdzisławy

11 września 2013 r. wręczyliśmy w ramach Stowarzyszenia wózek Pani Zdzisławie z Warszawy. Nowy wózek (na gwarancji) przekazał Stowarzyszeniu Pan Sylwester, któremu bardzo serdecznie dziękujemy. W dwuletniej działalności Stowarzyszenia wręczyliśmy już 7 wózków!!!

 
Krew dla Kornelii

22 lipca 2013 r. w ramach Stowarzyszenia została przekazana krew (1,8 l.) dla miesięcznej Kornelii Błazełusz, która przebywa w Cenrtum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Krew dla Uli

28 czerwca 2013 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 5 litrów krwi dla 9-cio miesięcznej Uli Augustowskiej na poczet operacji serca w Centrum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za oddaną krew i płytki.

 
XI akcja poboru krwi w PGNiG

10 maja 2013 r., po raz jedenasty, na terenie Gazowni została przeprowadzona akcja poboru krwi przez PGNiG i Stowarzyszenie "Dać siebie innym". W akcji wzięło udział 109 osób, które oddało 41,85 litrów krwi!!! Krew oddało 93 osoby, a 16 z nich nie zostało dopuszczonych przez lekarza do oddania krwi. Krew została przekazana dla Instytutu Onkologii w Warszawie - Samodzielnej Pracownii Serologii Transfuzjologicznej w ilości 40,05 l oraz 1,8 l dla Weroniki przebywającej w Centrum Zdrowia Dziecka. Dotychczas w jedenastu akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 547,925 litrów krwi!!!

 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 

Jeżeli ktoś chciałby oddać krew, to zachęcamy do tego, a w trakcie tej czynności można zaznaczyć, że krew ma być wliczona na konto Honorowego Klubu Krwiodawcy 77 na hasło: Gazownik. Również dziękujemy za ten gest.

więcej
 
Członkowie Stowarzyszenia w Orlen Marathon

21 kwietnia 2013 r. w Warszawie odbył się ORLEN Warsaw Marathon, w którym członkowie Stowarzyszenia uczestniczyli jako wolontariusze. Bardzo im dziekujemy za wielogodzinną pracę w tych trudnych warunkach (było bardzo gorąco). Pracowaliśmy na stanowiskach start i meta, wręczanie medali, stanowiska żywnościowe i namiot masaży. Bardzo dziękujemy za poświęcenie własnego czasu następującym osobom: Ani Kalinkiewicz, Karolinie Bukowskiej, Jakubowi Jung, Patrykowi Anderszowi oraz Jadwidze Gołębiewskiej. Więcej zdjęć w galerii.

 

 

 
Marathon Reecycling

6 kwietnia 2013 r. w  Zespole Szkół Nr 79 w Warszawie przy ul. Wiertniczej 26 odbyła sie impreza Marathon Reecycling. Podczas jej trwania została przeprowadzona zbiórka korków na rzecz Stowarzyszenia Dać Siebie Innym i miło nam poinformować, że zebrano 315 kg korków!!!, z których po osiagnięciu zbioru 40 ton korków zakupiony  zostanie wózek dla Marty. Bardzo dziękuję Ani Kalinkiewicz członkini Stowarzyszenia oraz Joli Nowackiej koleżance Ani, która przyjechała specjalnie z Bydgoszczy. Bardzo dziekuję Arturowi Szymańskiemu członkowi Stowarzyszenia za transport korków. Szczególne podziękowanie za zaproszenie Stowarzyszenia do udziału w imprezie dla Piotra Szmyta organizatora imprezy. Więcej zdjęć w galerii.

 
XI akcja poboru krwi

XI akcja poboru krwi w Gazowni przy ul. Kasprzaka 25 w dniu 10 maja 2013 r. w godz. 10.00-15.00 przy Muzeum Gazownictwa. Wejście na teren na hasło "Krew".

 

Zachęte do oddania krwi znajdziemy także w tym miejscu.

 

Proszę o potwierdzenie udziału w akcji.

więcej
 
Krew dla rocznego Tomka

11kwietnia 2013 r. w ramach Stowarzyszenia została zorganizowana akcja poboru krwi dla potrzeb rocznego Tomka Burdzy, ktory przebywa w Szpitalu przy ul.Niekłańskiej przekazaliśmy 1,8 litrów krwi. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy.

 
Stowarzyszenie na Stadionie Narodowym...

W ramach wolontariatu kilku członków Stowarzyszenie Dać Siebie Innym opiekowało się niepełnosprawnymi kibicami na wózkach inwalidzkich w meczu z Ukrainą w dniu 22 marca 2012 r. W pojedynku z Ukrainą kibicowało komplet 111 niepełnosprawnych na wózkach, a w meczu z San Marino (26 marca) 28 niepełnosprawnych. Do zadań wolontariuszy należało bezpośrednia opieka od parkingu do trybun i po zakończeniu spotkań. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są tu i tu.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>