O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
X akcja krwiodawstwa w PGNiG

12 października 2012 r. na terenie PGNiG przy ul.Kasprzaka 25 odbyła sie akcja przeprowadzona przez PGNiG, MSG oraz Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, w której uczestniczyły 103 osoby. Miło nam poinformować, że oddaliśmy 33,75 litrów krwi, która została przekazana dla Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Dziekujemy wszystkim uczestnikom akcji.

więcej
 
Krew dla Oli Bazan

23 sierpnia podczas akcji krwiodawstwa zorganizowaną przez Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym" zebraliśmy 5 litrow krwi dla 17-letniej Oli Bazan która przebywa w szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Dziękujemy wszystkim krwiodawcą za oddanie krwi dla Oli.

 
Krew dla Pani Grażyny Przedwojewskiej

W dniu 02.07.2012 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorej Pani Grażyny Przedwojewskiej 2,8 litrów krwi, która przebywa w szpitalu Banacha. Dziękujemy dawcą za ten cenny dar.

 
Krew dla Oli

W dniu 25.06.2012 r. w ramach Stowarzyszenia "Dać Siebie Innym" zorganizowano akcje poboru krwi dla 21-letniej Oli Gorczyńskiej przebywającej w szpitalu MSW przy ul. Wołoskiej przekazaliśmy 2,700 litrów krwi na operację. Wszystkim krwiodawcą w imieniu Oli dziękuje mama Ewa.

 
Krew dla Witolda Wierzbickiego

W dniu 21.06.2012 w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy trzy litry krwi dla Pana Witolda Wierzbickiego, który przebywa W Instytucj Hematologii w Warszawie Ursynów. Dziękujęmy krwiodawcom za ten dar życia.

 
Krew dla Oskara

W dniu 12.06.2012 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 3,150 litrów krwi dla 5-letniego Oskara Kobylańskiego przebywającego w szpitalu przy ul.Litewskiej. Serdeczne dzięki dla dawców krwi przekazują rodzice Oskara.

 
Krew dla Dawida Żaka

W dniu 24.04.2012 w ramach Stowarzyszenia "Dać Siebie Innym" została zorganizowana akcja poboru krwi dla 18-letniego Dawida Żaka przebywającego w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii Warszawa Ursynów. Dawidowi przekazaliśmy 4,5 litra krwi, za które Dziękujemy w imieniu Dawida.

 

W dniach 31.05 i 1.06 zostały przeprowadzone kolejne akcje poboru krwi dla Dawida i dzięki temu pozyskano kolejne cenne litry krwi. Dawid i jego rodzice bardzo dziękują wszystkim krwiodawcom.

 

 
Akcja krwiodawstwa w PGNiG

W dniu 20.04.2012 r. na terenie Gazowni Warszawskiej wspólnie z PGNiG i MSG Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym" zorganizowało akcje poboru krwi. W akcji uczestniczyło 91 osób i oddaliśmy 32,85 litrów krwi. Krew została przekazana dla Centrum Zdrowia Dziecka w Miedzylesiu.

 
Krew dla P. Heleny Radzikowskiej

W ramach kolejnej zbiórki przekazaliśmy 4,5 l. krwi dla Pani Heleny Radzikowskiej przebywającej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Siedlcach.

 
Krew dla P. Andrzeja Królikowskiego

W dniu 06 kwietnia 2012 r. przekazaliśmy 4,5 l. dla Pana Andrzeja Królikowskiego do Szpitala MSWiA Warszawie. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>