O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Ogłoszenie

W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie innym przekażemy bezpłatnie wózek dziecięcy, aktywny Brix Meyra typ 1.123 (nowy) wartość 10 tys. zł. Warunkiem otrzymania wózka jest świadectwo o niepełnosprawności. Kontakt: Janusz Bukowski 501259398

 
Wybiegaj Sprawność - Sportową Imprezą Roku (2018)

Dzięki głosom warszawskich kibiców sportowych i biegaczy po raz trzeci charytatywny bieg „Wybiegaj Sprawność” został nagrodzony tytułem „Sportowa Impreza Roku” w 2018 r.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosu na imprezę wspierającą bieg, który odbywa z myślą o słabszych, niepełnosprawnych lub z jakiegoś powodu wykluczonych społecznie.

Więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/wybiegaj-sprawnosc-po-raz-trzeci-sportowa-impreza-roku-w-warszawie-doceniliscie-bieg#.XHJRs6BCfIU

 
Podsumowanie krwiodawstwa

W 22 akcjach i pomiędzy nimi, organizowanych w latach 2007-2019 zebraliśmy 1633,504 litrów krwi!!! Przekazaliśmy ją m.in. dla: Centrum Zdrowia Dziecka (3 razy), Instytutu Matki i Dziecka (3 razy), Instytutu Kardiochirurgii w Aninie (2 razy), Onkologii Ursynowskiej (2 razy) oraz setkom osób indywidualnych.

 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Wózek dla Madzi

Miło jest mi poinformować, że ramach Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbył się 14 października 2018 r. - Stowarzyszenia Dać siebie innym, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia przekazało paczkę niepełnosprawnej Madzi, a w niej profesjonalny wózek aktywny do gry w badmintona (zdjęcie). Madzi życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów sportowych.

 

 

 

 

 
Wyniki akcji „Podaruj krew na gwiazdkę pod choinkę"

Miło jest nam poinformować że w dn. 13.12.2018 r. odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez Stowarzyszenie Dać siebie innym i Urząd Gminy Warszawa Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 70. W akcji uczestniczyło 121 osób. Zebraliśmy 49,365 litrów krwi !!! 
Krew została przekazana dla Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka  w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A.
Szczególne podziękowanie dla licznej grupy osób z Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.


                                                  Z wyrazami szacunku Janusz Bukowski 
                                     Organizator - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym

 
„Podaruj krew na gwiazdkę pod choinkę”

Stowarzyszenie Dać siebie innym i Urząd Gminy Warszawa Bemowo zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 13.12.2018  r. w godz. 9.00-14.00  - Urząd Gminy Warszawa Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70.


W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa ul. Saska 63/75 w godz. 7.00-17.00. Krew i  płytki przekażemy dla Klinki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie.


W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu woda, kawa, herbata, ciastka  (nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15), jak również otrzymają drobne upominki.


Pamiętaj - TWOJA KREW MOJE ŻYCIE

 
Krwiodawstwo

Miło jest nam poinformować, że w akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dać siebie innym, Galerie Bemowo oraz Urząd Warszawa Bemowo w dn. 6 października 2018 r. zebraliśmy 48,215 litrów krwi. W akcji uczestniczyło 130 krwiodawców. Krew została przekazana na rzecz Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii w Aninie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

 
VIII edycja Wybiegaj Sprawność

Zapraszamy na 8 Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się na Warszawskim Żoliborzu - Kępa Potocka 14 października 2018 r.

Co wybiegamy:

- wózek dla Natalii, wózek dla Radka, wózek elektryczny dla Natalii, wózek aktywny do gry w badmintona dla Magdy;

- 2 szt. aparatów Boa Mini Plus 10-komorowych do masażu limfatycznego na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35;

- darowizny pieniężnej na ciężko chorą 2-letnią Klarcię;

- darowizny pieniężnej na zakup dla Niepełnosprawnego Rafała Mikołajczyka roweru HandBike;

- 3 pary kul dla niepełnosprawnego biegacza o kulach Bogdana.

 

Łączna wartość 110 tys. zł. Dzieci i młodzież opłata 10 zł i Nordic Walking opłata 20 zł zapisy w dzień zawodów pod główną sceną.

 

Program imprezy.

 

 
II akcja poboru krwi w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 29.09.2018 r. w godz. 10-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo/przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazana dla Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii w Aninie. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu/nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15/ jak również otrzymają drobne upominki. We wszystkich 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy łącznie 1397,128 litrów krwi! Pamiętajmy - nasza krew to życie i zdrowie drugiego CZŁOWIEKA Zaprasza Janusz Bukowski 501 259 398

więcej
 
Herbata dla MONARU


Podczas pierwszego KRWIOBIEG Warszawa, który odbył się przy Komitecie Olimpijskim, Stowarzyszenie Dać Siebie Innym otrzymało od organizatora, Pani Honorata Krzywoń, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie, 100 paczek 100g herbaty. Postanowiliśmy przekazać herbatę na rzecz Stowarzyszenia MONAR Warszawskie Centrum Pomocy Bliźniemu MARKOT - Noclegownia w Warszawie, przy ul. Skaryszewskiej 19. Dziękujemy Pani Honoracie za ten gest pomocy.
 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>