O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Krew dla Pana Adama

W dniu 12.07.2018 r. przekazaliśmy 4 litry krwi na rzecz chorego pana Adama Łacha, który przebywa w Szpitalu przy ul. Banacha na Oddziale Intensywnej Opieki Hematologicznej. Dziękujemy krwiodawcą za oddaną krew, a Panu Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 
Pomoc od TENA SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o.

Dziękujemy Pani Esterze Szulc, Dyrektor Marketingu TENA SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o., ul.Puławska 235 w Warszawie za przekazanie na prośbę Stowarzyszenia Dać siebie innym pieluchomajtek (w dużej ilości) dla pana Jerzego, który bardzo ciężko choruje.

 
Podsumowanie akcji Podaruj włosy na perukę

Miło mi jest poinformować, że w dn. 01.06.2018 r. - Dzień Dziecka w Salonie HAIRMATE ul. Naruszewicza 30, odbyła się Akcja Podaruj włosy na perukę dla dzieci po chemioterapii, zorganizowana przez Stowarzyszenia Dać siebie innym.
W akcji uczestniczyło 47 osób co pozwoli na zrobienie 8 peruk o wartości 35 tys. zł.
Serdeczne dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI, w szczególności właścicielom Zakładów Fryzjerskich Państwu Joannie i Tymoteuszowi Pięta oraz pracownikom za bezpłatne użyczenie salonu HAIRMATE, Fundacji Przyjaźni WeGirls, członkom Stowarzyszenia oraz Darczyńcom.
 

więcej
 
Komunikator dla Wiktorii

W dniu 31.05.2018 r. w ramach Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. wręczyliśmy Wiktorii Komunikator dzięki, któremu będzie mogła się komunikować z Mamą, Tatą i ze wszystkimi osobami, z którymi będzie obcować.
Wiktoria urodziła się 19 lat temu z niedotlenieniem okołoporodowym z powodu nieobecności lekarza anestezjologa (45 min.) co spowodowało czterokończynowe porażenie mózgowe i epilepsje. Nie mówi, nie je samodzielnie i nie jest w stanie nic zrobić koło siebie. Ponadto jest całkowicie zależna od rodziców (24h). Jest osobą bardzo pogodną i lubiącą się uczyć oraz poznawać ludzi. Jak zawsze podkreślają jej rodzice, szkoła przychodzi do Wiktorii z czego jest bardzo zadowolona. Zakup przez Stowarzyszenie komunikatora mowy bardzo poprawi i ułatwi komunikacje z rodzicami oraz nauczycielami, co także wpłynie na lepszy rozwój psycho-ruchowy. Rodzice Wiktorii serdecznie dziękują Stowarzyszeniu Dać Siebie Innym, producentowi System Sensor Roman Biadała, za sprzedanie Komunikatora bez własnych zysków, a także członkowi Stowarzyszenia Witoldowi Rapczyńskiemu za poświęcenie całego dnia i POMOC.

więcej
 
Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Miło nam jest powiadomić, że w dniu 19.05.2018 r. została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie ul.Kasprzaka 17A przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym i Galerię Bemowo. W akcji uczestniczyło 118 osób i zebraliśmy 44,587 litrów krwi, osocza/płytki/ 5,400, co daje nam 49,537 litrów krwi!!!

W 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1366,898 litrów krwi !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.


Pamiętajmy, nasza krew to Życie i Zdrowie drugiego CZŁOWIEKA.

więcej
 
Podaruj krew na Dzień Dziecka

"Podaruj krew na Dzień Dziecka"

 

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 19.05.2018  r. w godz. 10.00-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7.00-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazane dla dzieciaków Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu (nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15), jak również otrzymają drobne upominki.

 

Pamiętaj - TWOJA KREW MOJE ŻYCIE

więcej
 
Akcja ścinania włosów

Stowarzyszenie Dać siebie innym organizuje z salonem fryzjerskim HAIRMATE oraz Fundacją Przyjaźni WeGirls w dniu 1 czerwca 2018 r. drugą akcję z okazji Dnia Dziecka "Podaruj włosy na perukę" dla dzieci po hemioterapii.

 

W akcji wraz ze Stowarzyszeniem bierze udział salon fryzjerski na terenie Warszawy:

 

HAIRMATE ul. Naruszewicza 30 lok. U 7 /przy stacji Metro Wierzbno/, godz. 10-21 (akcja ścinania włosów - cały dzień). Jest to nowo otwarty zakład, tel. 790 529 991.

 

Usługa strzyżenia jest całkowicie bezpłatna, a wszystkim uczestnikom akcji zabezpieczymy poczęstunek: kawa, herbata, napoje i słodkości.

 

Janusz Bukowski tel. 501 259 398 (wyrażam zgodę na publikację).

 

Przywróćmy nadzieję i uśmiech chorym dzieciakom!!! :) :) :)

 

Niech połączy NAS wspólne dobro dla dobra drugiego CZŁOWIEKA!!!

 

 

Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem Janusz Bukowski - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym.

 
RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018

Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym", organizator VII Biegu charytatywnego Wybiegaj Sprawność, zostało laureatem konkursu THE CHAMP Awards - polskie kampanie sportowe. Nagrodzono nas w kategorii RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018.

 

 

 

więcej
 
Sportowa Impreza roku 2017 w Warszawie

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, bez Was nie byłoby nas - WARSZAWA JEST NASZA!!! Tę statuetkę dedykujemy: uczestnikom biegu, wolontariuszom, osobom niepełnosprawnym i chorym, członkom "Stowarzyszenia Dać Siebie Innym", darczyńcom, patronom oraz sympatykom tego biegu.

więcej
 
Sprzęt dla Hospicjum Domowego

W ramach 8. Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. na Kępie Potockiej, przekazaliśmy sprzęt do masażu limfatycznego - Aparat Boa Mini Plus 10-komorowy (szt. 2) o wartości 20 tys. zł. Sprzęt, jako darowizna został przekazany przez Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. W-wy. Stowarzyszenie "Dać siebie innym" wraz z Darczyńcą Metrum Cryoflex przekazało sprzęt na rzecz Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>