O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Sprzęt rehabilitacyjny dla Akademickiego Centrum Medycznego-Zakład Opieki i Rehabilitacji w Warszawie

W ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy sprzęt rehabilitacyjny :

  • wózek inwalidzki specjalny multipozycyjny model Inovys2;
  • balkonik typ ambona; rotor nożny;
  • fotel toaletowy;
  • nakładka na sedes dla dorosłych.

Dla Akademickiego Centrum Medycznego-Zakład Opieki i Rehabilitacji w Warszawie ul. Bobrowiecka 9.
Dziękujemy Panu Pawłowi Tomaszkiewiczowi za pośrednictwo w przekazaniu sprzętu przez Pana Szymona Miazgę.
Jednocześnie pragniemy podziękować Panu Rafałowi Wojciechowskiemu za przewiezienie, w ramach wolontariatu sprzętu, do Zakładu Opieki i Rehabilitacji.

 
Krew dla Pani Marianny

28.01.2017 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorej Pani Marianny Fidos, przebywającej w szpitalu MSWiA przy ul. Wołowskiej 2 litry krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za udział w akcji.

 
Płytki krwi dla P. Zagarskiej

W ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorej Pauliny Zagarskiej przebywającej w szpitalu przy ul. Banacha 3 jednostki x 550 ml płytek co stanowi 1,550 litrów krwi. W akcji wzięło udział 5 krwiodawców z tego 2 nie zostało zakwalifikowanych przez lekarza do oddana płytek. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

 
Nagroda dla biegu Wybiegaj Sprawność

Miło nam poinformować, że bieg Wybiegaj Sprawność został nagrodzony przez kapitułę Plebiscytu Przeglądu Sportowego statuetką w kategorii Serce dla Sportu. To dla naszego Stowarzyszenia ogromny zaszczyt. Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nagroda jest dla nas jeszcze większą motywacją do działania. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom i uczestnikom imprezy.

Więcej zdjęć znleźc można na tu.

 
Krew dla Pani Pauliny

W dniu 12.11.2016 r. w ramach Stowarzyszenia Dać siebie innym w zorganizowanej akcji poboru krwi na rzecz Pani Pauliny Zegarskiej przebywającej w szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie przekazaliśmy 8 x 500 ml płytek oraz 6 x 450 ml krwi pełnej co stanowi 7,100 litrów krwi. Dziękujemy dawcom za oddanie krwi.

 
Podziękowania od Centrum Zdrowia Dziecka

W załączeniu prezentujemy podziękowania od dyrekcji Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" za udzielone wsparcie przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym w postaci zebranej krwi.

 

załącznik

 
XVIII akcja poboru krwi

Miło nam poinformować, że w ramach PGNiG oraz Stowarzyszenia Dać siebie innym w zorganizowanej XVIII akcji poboru krwi, która odbyła się 14 października 2016 r. na terenie PGNiG przy Muzeum Gazownictwa, uczestniczyło 171 osób. Zebraliśmy rekordową ilość krwi 57,750 litrów. Krew została przekazana na Dziecięce Centrum Transplantacji przy Centrum Zdrowia Dziecka oraz dla 14-letniego Błażeja Cymermana, którego na przejściu przez tory, w pobliżu stacji kolejowej w Józefowie potrącił pociąg. Nastolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Nie udało się uratować nóg, konieczna była amputacja.

Ogółem w 18 akcjach i pomiędzy nimi zebraliśmy 1.161,147 litrów krwi!!!

Dziękuje wszystkim uczestnikom XVIII akcji poboru krwi.

 

W przypadku potrzeby krwi na zabiegi i operacje prosimy o kontakt: Janusz Bukowski 501 259 398.

Następne akcje: 21.04.2017 r. i 13.10.2017 r.

 

Przypominamy, że w każdej chwili można oddawać krew na Stacji przy ul. Saska na Klub Honorowego Dawcy Krwi 77.

 
VI edycja Wybiegaj Sprawność za nami

W niedzielę 9 października 2016 r. na Kępie Potockiej (Warszawa-Żoliborz) Stowarzyszenie "Dać siebie innym" zorganizowało szóstą edycję Biegu Charytatywnego  „Wybiegaj Sprawność”.

więcej
 
VI Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność - 9 października 2016 r.

Serdecznie Zapraszam do udziału w VI Biegu Charytatywnym Wybiegaj Sprawność, który odbędzie w dn.9 października 2016 r. w Warszawiw na Żoliborzu - Kępa Potocka.

Zapisy zostaną uruchomione w dn. 01.08.2016 r. na stronie www.wybiegajsprawnosc.pl

UWAGA:

Limit 450 osób.

 

Tym razem celem naszym jest wybieganie:

 

dwóch inwalidzkich wózków elektrycznych, 2 sztuk specjalistycznych kombinezonów rehabilitacyjnych, podnośnika rehabilitacyjno-kąpielowego oraz łóżka rehabilitacyjnego.

Koszt w/w celów to 80 tys. złotych.

 

 
Krew dla Patrycji

W niedzielę 10.07.2016 r. miał miejsce wypadek na torze gokartowym, w wyniku którego poszkodowana została 17-letnia Patrycja. Długie włosy dziewczyny wkręciły się w pojazd i zostały wyrwane razem ze skórą głowy.

Mieszkanka Suwałk Patrycja, przebywa obecnie w stanie ciężkim w jednym z warszawskich szpitali i pilnie potrzebuje krwi.

W ramach Stowarzyszenia w dniu 13.07.2016 r. przekazliśmy 2,250 litrów krwi na rzecz Patrycji Malinowskiej.

Serdecznie dziekujęmy krwiodawcom za pomoc.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>