O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Jabłka dla bezdomnych

Już po raz czwarty przekazaliśmy jako Stowarzyszenie kolejne tony jabłek na rzecz 300 bezdomnych przy Kościele Kapucynów w Warszawie ul. Miodowa 13. Jabłka są przekazywne od Polskich rolników w ramach rosyjskiego embarga.  Działalność na rzecz polskich rolników jest wspomagana przez Unię Europejską.

 
Podziękowania dla Timex

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym dziękujemy Firmie Timex za przekazanie zegarków w ramach darowizny na rzecz Stowarzyszenia. Stowarzyszenia przekazało zegarki dla Zespołu Szkół Drzewnych im. Stanisława Staszica w Bydgoszczy na rzecz uczniów znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej. W załączeniu prezentujemy podziękowania od Zespołu Szkół.

 
Ciasta dla bezdomnych

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym oraz Klasztoru Kapucynów w Warszawie przy ul. Miodowej 13 dziękujemy Cukierni Art Cake Łukasz Bodziński za przekazanie w formie darowizny 40 kg ciast.  Stowarzyszenie przekazało je Klasztorowi Kapucynów na Wigilję, która odbyła się 24.12.2015 r. w Klasztorze na rzecz osób bezdomnych.

 
Krew dla Pani E. Wojtas-Renkas

12 października 2015 r. w ramach akcji poboru krwi zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym przekazaliśmy 2 litry krwi na rzecz Pani Ewy Wojtas - Renkas, która przebywa na Oddziele Neurochirurgi Szpitala MSWiA w Warszawie. Dziękujemy krwiodawcom za oddaną krew!

 
Jabłka dla bezdomnych

Nasze Stowarzyszenie w ramach akcji prowadzonej przez Agencję Rynku Rolnego 21 listopada 2015 r. rozdało tony jabłek. Jabłka powędrowały do bezdomnych w jadłodajni znajdującej się przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie.  
 

 
Krew dla O. Mazewskiej

13 listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 6 x 500 ml jednostek płytek ORH - co stanowi przelicznik na krew 3 litry krwi na rzecz Oli Mazewskiej, która przeszła przesczep szpiku w Klinice Transplantacji Szpiku ,Onkologii i Hemoterapii Dziecięcej we Wrocławiu.

Wszystkim krwiodawcą Serdecznie Dziekujęmy za DAR ŻYCIA!!!

 
Krew dla Piotra Zająca

6  listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorego Piotra Zająca przebywającego w szpitalu klinicznym w Mławie 2,7 litra krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
V edycja Wybiegaj Sprawność za nami

Serdecznie dziękujemy uczestnikom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się organizacyjnie lub finansowo do przeprowadzenia imprezy. Dzięki Wam wybiegaliśmy 3 wózki inwalidzkie, 3 rowerki rehabilitacyjne, kombinezon rehabilitacyjny, szelki rehabilitacyjne, materac rehabilitacyjny, 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny oraz sprzęt multimedialny dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół osób dotkniętych autyzmem "Szklany Mur". Koszt w/w celów to 120 tys. złotych.

Zebraliśmy dużo nakrętek, a wszyscy którzy zostali do końca mogli zajadać się specjalnymi jubileuszowymi tortami. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć pod linkiem:

http://silne-studio.pl/Dac_siebie_innym_2015/

 
XVI akcja poboru krwi

Miło jest nam poinformować, że w XVI akcji poboru krwi, która odbyła się 2 października 2015 r. na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25, zorganizowanej przez PGNIG i Stowarzyszenie Dać Siebie Innym uczestniczyło 89 osób, z czego krew oddało 66 osób, co stanowi 29,7 litrów.
23 osoby nie zostały dopuszczone przez lekarza do oddania krwi. W sumie w 16 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1027,186 litrów !!!.
Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji.

 
Krew dla Pani Sylwii

W dniu 14 października 2015 r. przekazaliśmy 2,7 litrów krwi dla Pani Sylwii (Sandowska-Dobia) na zabieg operacyjny przeprowadzany w  Szpitalu Klinicznym przy ul. Lindleja w Warszawie. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>