O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
XXV zbiórka krwi

Informujemy, że w XXV akcji poboru krwi, która odbyła się w dniu 15 listopada 2019 r. w Warszawie przy ul. Równoległej 4a, budynek "Bolero", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dać siebie innym uczestniczyło 246 osób. Zebraliśmy rekordową ilość 75,935 litrów krwi!!!
Dziękujemy wszystkim krwiodawcą.

                                          Łączy nas krew , która ratuje życie.

 
darowizna


W imieniu Stowarzyszenia Dać siebie innym dziękujemy firmie TEA BROTHERS SP.Z O.O. SP.K. za przekazanie darowizny - herbaty o wartości 4000zł!!!, którą Stowarzyszenie przekazało na rzecz Praskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT, Schronisko dla Osób Bezdomnych, Ogrzewalnia w Warszawie przy ul. Kijowskiej 22.
Dziękujemy za tak ogromne wsparcie!!!

 
Zapraszamy na zbiórkę krwi

Stowarzyszenie Dać siebie innym zaprasza na 25 jubileuszową akcję poboru krwi, która odbędzie się w dn. 15 listopada 2019 r. w godz. 9.00-14.00 w Budynku Bolero przy ul. Równoległej 4a, niedaleko stacji WKD Raków. W ramach akcji można oddać płytki i krew na Stacji Krwiodawstwa i krwiolecznictwa przy ul. Saskiej 63/75 w godz. 7.00-17.00. Krew i płytki z akcji przekażemy Szpitalom Onkologicznym Województwa Mazowieckiego.

 

Plakat imprezy.

 
III akcja poboru krwi w Galerii Bemowo

W dniu 19.10.2019 r. Stowarzyszenie Dać siebie innym, Galeria Bemowo Carrefour przy patronacie Urzędu Gminy Bemowo, zorganizowali trzecią akcję poboru krwi na rzecz osób chorych na białaczkę w Województwie Mazowieckim.
Miło jest nam poinformować, że w akcji wzięło udział 185 osób, które oddało 59,392 litrów krwi!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji szczególnie Mariuszowi Chmielewskiemu, Pawłowi Żałobie i podchorążym Wojskowej Akademii Technicznej za tak liczny udział. Zdjęcie z akcji.

więcej
 
Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 19.10.2019 r. w godz. 10-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo/przy ul. Powstańców Śląskich 126 (link do plakatu). W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7-14.00. Krew i płytki z akcji trafia do dzieci chorych na białaczkę z województwa mazowieckiego. We wszystkich akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy łącznie 1816,406 litrów krwi! Pamiętajmy - nasza krew to życie i zdrowie drugiego CZŁOWIEKA.

Zaprasza Janusz Bukowski 501 259 398

 

 
Podsumowanie krwiodawstwa

W 23 akcjach i pomiędzy nimi, organizowanych w latach 2007-2019 zebraliśmy 1895,193 litrów krwi!!! Przekazaliśmy ją m.in. dla: Centrum Zdrowia Dziecka (3 razy), Instytutu Matki i Dziecka (3 razy), Instytutu Kardiochirurgii w Aninie (2 razy), Onkologii Ursynowskiej (2 razy) oraz setkom osób indywidualnych.

 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Podziękowanie Pary Prezydenckiej za akcję "Wybiegaj Krew i Szpik"

Pan Prezydent i Jego Małżonka doceniając bezinteresowną działalność honorowego krwiodawstwa i dawstwa szpiku, przesłali swoje podziękowanie za włożoną pracę i zaangażowanie, z którym można zapoznać się tu.

 
Akcja poboru krwi w Sądzie Okręgowym w Warszawie

Miło jest mi poinformować, w imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie Innym, że w dniu 23.05.2019 r. w Sądzie Okręgowym w Warszawie (współorganizator) odbyła się akcja poboru krwi  na rzecz Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie. W akcji uczestniczyło 164 osoby, dzięki kórym zebraliśmy 48,865 litrów krwi.
                                                         Z wyrazami szacunku Janusz Bukowski

 
ŚNIADANIE WIELKANOCNE DLA POTRZEBUJĄCYCH

W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać Siebie Innym, Dziękuję Darczyńcom: Piekarnie- Cukiernie PUTKA, Danielowi Mazurczakowi Ferma kur, osobom indywidualnym, dzięki którym zostały przekazanie artykuły spożywcze na rzecz śniadania wielkanocnego. Dziękuję również Rafałowi Wagnerowi i jego synowi Jankowi za bezpłatny transport tych artykułów. Dary przekazaliśmy:
Praskiemu Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot-Stowarzyszenie MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych. Ogrzewalnia w Warszawie, ul. Kijowska 22, gdzie zamieszkuje 100 osób, oraz Warszawskiemu Centrum Pomocy Bliźniemu w Warszawie, ul. Skaryszewska 19 - dla 100 osób.

zdjęcie nr 1 i nr 2

 
Wózek dla Mateusza

Miło jest nam poinformować, że dziś wręczyliśmy Mateuszkowi z czterokończynowym porażeniem, wózek aktywny MEYRA - Typ 1.123 o wartości 10 tys. zł. Mateuszkowi życzymy szerokiej i bez przeszkodowych dróg, tolerancji i pomocy od napotkanych ludzi.

 

zdjęcie z wręczenia

 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>